Meie Hõbekalas seisame hea selle eest, et Sa jõuludele päris tühjade kätega vastu ei peaks minema! Kui on soov millegi heaga oma sõpru, töökaaslasi ja koostööpartnereid meeles pidada, siis valikus on kaks kingipakki.  

Peale eheda saare kraami on meie poolt lisatud hulganisti armastust ning meretäis häid soove!

Väiksemast pakist leiad kaks meie parima retsepti järgi valmistatud kala purgis, millele seltsiks aus Hiiu leib ja kaasas Hiiumaa vanaema köögirätik, mis nii ilus, et pane kasvõi linikuks lauale, kui käsi ei raatsi kuivatada. 

Paki hind: 22 eurot

Suuremas pakis on Hõbekala köögi valikust neli kalapurki. Nõndasamuti parimate retseptide järgi. Kas võib olla, et isegi parem sisu, kui väiksema paki purgis? Pead järele uurima. Ja siis linane rätik, mis justkui möödunud aegadest. Nii ilus on olla, kui see varnast võtta. Ja natukene on ikka kihisevat* ka, et oleks pühadele kohaselt pidulik ja meeleolukas.

Paki hind: 38 eurot

Palun kirjuta oma soovidest aadressile info@hobekala.ee või küsi lisa telefonil 56674008. Pakid on valmis alates 10.detsembrist ja toome või saadame need teile kokkulepitud ajal.

Seniks aga kala lauale ning mõnusat jõuluootust!

* Valida saab erinevate jookide vahel. Fotol näiteks kinkekastis Canella Spumante Rosé Brut, mille võid vahetada ka punase veini vastu (Croya Barbera D'Asti) või kolme väiksema Canella prosecco vastu (25cl). Kes alkohoolset jooki ei soovi, siis Hiiumaa käsitöölimonaadid on ka väga hea valik!